Thursday, May 19, 2011

Blogmanship 4 - Advanced techniques...

...including Moral Indignationship, Above-the-fray play and Wriggling Out of Arguments you have Clearly Lost, in today's Blogmanship extract on The Dabbler.

3 comments:

Grzegorz said...

Pozdrowienia z Warszawy przesyła, Grześ; http://syneloi.wordpressy.pl/.

Shilo said...

Ja, my czy inaczej?
Wiedzysta pisał o sobie w trzeciej osobie liczbie pojedynczej (on, ono) i tak postanowił pisać ponieważ odkrył, że czytając teksty pisane w pierwszej osobie liczby pojedynczej (ja) lub liczby mnogiej (my) mógł wpisać sobie w pamięć mylące go informacje lub samoprogramować się by w przyszłości uczynić coś co przeczytał, że miał zamiar uczynić ktoś inny w tekście napisanym właśnie w pierwszej osobie liczby pojedynczej (ja).

Na przykład gdy czytał o tym, że ktoś jadł w dzieciństwie mango (ja jadłem mango) twierdził przez wiele lat, iż je jadł dokładnie w sposób a nawet w miejscu opisanym w czytanym wówczas przez niego tekście; odkrył to ucząc się i doskonaląc autohipnozę.

Uncle Stan Madeley said...

Ah! My favourite type of comment: randomly hit keys! Can I join in?

dsikjdsl ksdckjsdnk ksjdcnksdj ksdjcnksjncksjdcksdnl\ksdjc sdkncsk djnsdknksdcnskdc sdildsi siudh isudhc siudhcisuhdciu iuhsdiuchsi csiduh csiudhc isudhc isudhciusdhci.